אתר Loopi פועל בשוק מותגי המזוודות והתיקים באיכות ללא פשרות. חברתנו מייבאת את מיטב המותגים האיכותיים מהעולם בעיקר מארה"ב קנדה גרמניה אנגליה וסין. מטרתנו הינה להנגיש לקהל הרחב את המוצרים האיכותיים ביותר, מותגים איכותיים במחיר זול משמעותית וזאת ע"י יבוא ישיר לצרכן היישר מחברות המותג בחו"ל כך שהלקוח מקבל מוצר איכותי ומקורי במחיר שווה לכל כיס ולעיתים אף זול בעשרות אחוזים לעומת חנויות פיזיות בקניון הודות לרכישה היישר מהיצרן ללא פערי תיווך.

בין לקוחותינו ארגונים גדולים, חברות הייטק ומשרדים ממשלתיים הרוכשים כמויות גדולות עבור העובדים שלהם כגון מתנות בחגים וכו' כך שאנו מייבאים כמויות של סטוקים מכל מוצר וע"י זה מוזילים את עלותו לצרכן הסופי כך שהצרכן מקבל את המוצר ישירות מהמחסנים הלוגיסטיים שלנו הממוקמים באזור התעשיה הר טוב בבית שמש.

כל המוצרים הם מוצרים מקוריים ועם אחריות בהתאם לסוג המוצר. Loopi חרטה על דגלה את נושא השרות כך שאנשי המכירות שלנו זמינים לכל שאלה והתייעצות בטרם הרכישה ואנו כאן לשירותך.

בזכות מגוון מוצרים עצום, זמינות מלאי של מאות פריטים במרכז הלוגיסטי החדש שלנו ואיכות השירות כערך עליון - ללא פשרות! אנחנו גאים להיות סיפור הצלחה ושמחים תמיד להעניק את השירות הטוב ביותר, יחד עם המחירים הטובים ביותר!

לשירותכם צוות נציגי שירות ומכירות מיומנים, ומקצועיים במיוחד, החיים ונושמים מידי יום את מרבית המוצרים המשווקים באתר.